Pokoje-Junior Suite

Orea Resort Sklář

Junior Suite

Mají velikost 35 m2 a skládají se z šatny, ložnice a obývacího pokoje. K dispozici je přístroj na espresso, čajový a kávový set a minerální voda zdarma. Na pokoji je též minibar. Standardně jsou pokoje vybaveny satelitní televizí, telefonem a trezorem. V koupelně je sprchový kout, toaleta a fén. Hosté mají neomezený vstup do hotelového wellness centra. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan. Parkování u hotelu a připojení k Wi-Fi je zdarma.

Pokoj Superior

Pokoje „Superior“ mají velikost 23 m2. Standardně jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a trezorem. V koupelně je sprchový kout, toaleta a fén. Wi-Fi připojení a venkovní parkování zdarma je samozřejmostí. Hosté mají zdarma vstup do hotelového wellness centra.

Pokoj Deluxe

Všechny pokoje nabízejí krásný výhled na Harrachov a známé skokanské můstky. K dispozici máte na pokoji čajový a kávový set zdarma a minibar. Při příjezdu dostanete minerální vodu. Zdarma je Wi-Fi připojení a parkovací místo. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem a trezorem. V koupelně je sprchový kout, toaleta a fén. Hosté mají neomezený vstup do hotelového wellness centra. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan.

Rodinný Pokoj

Dva propojené pokoje mají velikost 37 m2 a jsou určeny pro 2 dospělé a 1–2 děti do 12 let. Na pokoji je k dispozici čajový a kávový set zdarma stejně jako minerální voda. Standardně jsou pokoje vybaveny satelitní televizí, telefonem a trezorem. V koupelně je sprchový kout, toaleta a fén. Hosté mají neomezený vstup do hotelového wellness centra. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan. Parkování u hotelu a připojení k Wi-Fi je zdarma.

Prezident Suite

Jejich velikost je 103 m2 a zahrnují tři ložnice, obývací pokoj a šatnu. Dvě koupelny mají sprchový kout, resp. vanu, toaletu a fén. Základní vybavení pokoje zahrnuje satelitní televizi, telefon a trezor. Na pokoji je k dispozici minibar, dále přístroj na espresso, čajový a kávový set a minerální voda zdarma. Hosté mají neomezený vstup do hotelového wellness centra. Pro tyto účely je Vám zdarma k dispozici župan. Parkování u hotelu a připojení k Wi-Fi je zdarma.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu