Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů sklar@orea.cz

REFERENCE

 

 alt

"Rádi bychom vám poděkovali za profesionální přístup k naší konferenci, kterou jsme u vás pořádali. Příjemné prostory hotelu a vaše vstřícnost nám pomohla, aby i pracovní akce byla pro účastníky příjemně stráveným časem. Dále musíme poděkovat za rychlé služby na recepci a za tolerantní a osobní přístup servisu na restauraci a personálu v celém hotelu. Za mě osobně musím poděkovat paní Markové, komunikace po emailu i osobní byla profesionální a veškeré naše požadavky a změny, které jsme během přípravy a samotné akce měli, byly splněny na výbornou. Zkrátka nic nebyl problém a toho si velice vážím."

Šárka Kloučková, odbor implementace SF, Ministerstvo průmyslu a obchodu

 

 

alt

"K průběhu celé akce mohu říci, že mám jen pozitivní ohlasy. Meeting se velmi povedl a většina lidí byla spokojena. Slova chvály jsem slyšela zejména na kvalitu jídla ve vašem hotelu. Děkuji tímto také za výbornou spolupráci a rychlou komunikaci paní Markové."

Zuzana Věchtová, Business Support, Air Products


 

alt

"Byl jsem mile překvapen kvalitou služeb ve Vašem hotelu. Kuchyně byla velmi dobrá a personál velice profesionální a vstřícný. Takže za sebe i své klienty mohu říci, že bylo vše v pořádku a rádi se k Vám opět vrátíme."

Bc. Jan Kudrhalt, Project Manager, bajir.cz

 

 

alt

"V hotelu Sklář pořádáme každoroční školení zaměstnanců. Se službami hotelu jsme velice spokojeni, a proto se sem rádi vracíme. Organizace akce je výborně zařízená, místní kuchyně a vybavení hotelu je perfektní a zaměstnanci jsou vždy velice ochotní a příjemní. Návštěvu hotelu vřele doporučujeme!"


Marcela Rybová, asistentka ředitele, a.s.

 

 

alt

"Děkujeme moc paní Markové a všem ostatním zaměstnancům za velmi profesionální služby a milý přístup při pořádání velkých vzdělávacích akcí našeho ústavu. Spokojenost vyplývá z úrovně pohotovosti zajistit všechny naše požadavky na rozsah a kvalitu služeb. Perfektní přístup Vašich zaměstnanců nám umožňuje uspořádat naše akce v příjemné a přátelské atmosféře, která se přenáší na účastníky a oni se pak cítí velmi dobře. Loňské akce byly hodnoceny zástupci jednotlivých nemocnic jako nejlepší v republice, což nám dává prostor pro vytvoření tvůrčího prostředí a obohacení základního programu různými doprovodnými akcemi. Určitě se k Vám i v budoucnu rádi vrátíme."

Ing. Marcela Škodová, ředitelka ústavu, Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou

 

 

alt

"S hotely Orea Hotels & Resorts a především s jejich personálem jsem vždy spokojena. Hotely jsou perfektně vybaveny pro konferenční i relaxační účely. Personál je ochotný, vstřícný a efektivní. Jako skupina pořádají velice zajímavé programy pro své klienty, které jsou vždy na úrovni a dobře organizované. S takovými to profesionály je radost spolupracovat. Šetří čas, energii a především nervy :) Děkuji celému týmu Orea Resortu Sklář a především paní Markové za skvělou spolupráci při našich akcích.“

Petra Štočková, Specialistka marketingu